Planszówki !!

image001 instytut-ksiazki image002
narodowy program rozwoju czytelnictwa image003

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dnia 28 października 2016r., w saloniku prasowym, odbyło się spotkanie Dyrektora Biblioteki – Jerzego Kondrasa i przedstawiciela Zarządu Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem – Andrzeja Szczepaniaka, z wolontariuszami zaangażowanymi w realizację zadania pn. Planszówkowe podróże po literaturze. Dyrektor podziękował wszystkim wolontariuszom za pomoc i pracę włożoną we współrealizację planszówkowego projektu oraz wręczył zebranym imienne podziękowania wraz z okolicznościowym wydawnictwem wieńczącym wspólnie zrealizowany projekt. Osobne wyrazy wdzięczności i podziękowań za przyjazne partnerstwo w promocji czytelnictwa dyrektor skierował na ręce Andrzeja Szczepanika dla Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem.