Trening interpersonalny dla CIS-u

W dniach 10-12.07.2018r. w siedzibie Fundacji odbywały się warsztaty interpersonalne, które miały za zadanie zmotywować i pobudzić do działania uczestników Centrum Integracji Społecznej.
Spotkania odbyły się dzięki współpracy z Fundacją Pomocy Wzajemnej „BARKA”, a prowadzącą była Pani Barbara Sadowska współzałożycielka Fundacji „BARKA” oraz Pani Ewa Sadowska, Patrycja Zenker i Aleksandra Bereżnicka. Warsztaty wzbudziły wiele emocji i pozytywnego myślenia. Kolejne spotkanie z tego cyklu odbyło się 25.07.2018r. w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn w Nochowie, w którym udział wzięli oprócz uczestników CIS-u wszyscy mieszkańcy Schroniska oraz kadra Fundacji. Spotkania odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze.