Wspólne kolędowanie

W dniu 18.12.2018r. po raz kolejny w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn w Nochowie, zostało zorganizowane wspólne kolędowanie. Inicjatorem było „Domowe Ognisko Miłosierdzia Bożego” wraz z opiekunem ks. Łukaszem Maćkowiakiem na czele oraz Przymierze Miłosierdzia z Fary Śremskiej.

Stworzyli oni ciepłą i miłą atmosferę, tadycyjnie ks. Łukasz przeczytał Ewangelię, została zmówiona modlitwa i dzieląc się opłatkiem składaliśmy świąteczne życzenia. Przy śpiewie kolęd i rozmowie spędziliśmy miło czas.

Oprócz słodkiego poczęstunku i kawy Panowie mieszkający w Schronisku otrzymali również świąteczne upominki.

Na spotkaniu był również obecny Pan Prezes Fundacji Hieronim Bartkowiak i pracownicy Fundacji.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom oraz mieszkańcom Schroniska którzy zaangażowali się w przygotowanie, udekorowanie sali oraz zorganizowania miłego spotkania.