Edukacja prawna

Kolejne ze spotkań jednocześnie ostatnie w 2019 roku, w ramach „Edukacji Prawnej” projektu pn. Prowadzenia jednego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w powiecie śremskim w 2019 roku „Porady dla każdego” finansowanego przez Powiat Śremski.

4 grudnia gościliśmy w Klubie Seniora „Nadzieja” w Śremie, 5 grudnia w Zespole Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie, 10 grudnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. gen. Józefa Wybickiego w Śremie  oraz 11 grudnia w siedzibie Fundacji z uczniami z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie. Każde ze spotkań otwierała koordynatorka projektu Anna Sobieraj która pokrótce przedstawiła finansowanie i cele projektu oraz obowiązujące zasady korzystania z nieodpłatnego poradnictwa natomiast edukację prawną poprowadził Pan Maciej Wojciechowski prowadzący Kancelarie Radny Prawnego.