Renowacja Figury w Psarskiem

W roku bieżącym, zleciliśmy opracowanie dokumentacji na odnowę figury w miejscowości Psarskie. Obecnie uzyskaliśmy dokumentacje z wszystkimi uzgodnieniami. Będziemy przystępować do renowacji. Termin realizacji zapewne następował będzie dopiero na wiosnę, pora roku nie pozwala nam na realizacje.

 projekt realizował: Mazurczak Tomasz Biuro Architektoniczne

W dniu 10.07.2013 r.została podpisana umowa pomiędzy Samorządem Województwa Wielkopolskiego z siedzibą w Poznaniu a Fundacją na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem ul. Mickiewicza 21 na operację z zakresu małych grantów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategi i rozwoju” objętego PROW na lata 2007 -2013.
Przedmiotem operacji jest Renowacja kapliczki przydrożnej – Figura Najświętszego Serca Pana Jezusa w Psarskiem ul. Aleja Platanowa.

Na podstawie Ustawy z 29.01.2004r. Prawo Zamówień publicznych (Dz.U.z 2010 r Nr 113 poz.759 z póżn. zmianami) rozdział II art.10 pkt.2 Fundacja na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zapytania o cenę na Renowację kapliczki przydrożnej – Figura Najświętszego Serca Pana Jezusa w Psarskiem ul. Aleja Platanowa wygrała Firma Zarządzenie Nieruchomościami „TWÓJ DOM I OGRÓD”.
Do Fundacji wpłynęły 4 oferty. Za najkorzystniejszą uznana została w/w firma, która przedstawiła najniższą cenę spośród pozostałych.

 

logo_LGD_Wielkopolska urząd marszałkowski PROW

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.