Czas wolny spędzam bez problemu

W dniu 05.09.2014 na przystanie Żeglarskiego Klubu „Odlewnik” uroczyście rozpoczęliśmy projekt „Czas wolny spędzam bez problemu” dofinansowany z budżetu Wielkopolskiego Urzędu wojewódzkiego. Dzieci i młodzież o godz. 16.00 popłynęła żaglówką Grzymysławiem . Śmiechy oraz okrzyki radości słychać było z bardzo daleka. Po długim rejsie uczestnicy zjedli przygotowany przez organizatorów posiłek – kiełbaskę z grilla. Wszystkim towarzyszyły dobre humory przy zabawie integracyjnej. Dzieci miły również okazję zobaczyć ćwiczenia ratownicze straży pożarnej na jeziorze.

Z uwagi na wolne miejsca serdecznie zapraszamy chętne osoby do udziału w projekcie w wieku 13-16 lat, zgłoszenia po nr tel. 881- 201-435 ; 61 28 30 798 bądź w siedzibie Fundacji.