„Zdobyli trzos z talarami”

Wolontariusze z dwóch Śremskich szkół ZSO i Gimnazjum nr 1 uczestniczyli w Forum Organizacji Pozarządowych w Koninie. Organizatorem Forum była Fundacja dr. Janeczka „Podaj Dalej”. Jednym z celów Forum była integracja uczestników poprzez udział w grze terenowej ulicznej. Nasi reprezentanci zajęli w niej 3 miejsce zdobywając nagrodę – trzos z 13 pamiątkowymi talarami. Śremskie LCW reprezentowali-Paweł i Filip Kozłowscy oraz Filip Przybylski. Młodzi uczestnicy byli pod nadzorem Pana Franciszka Broniarza- przedstawiciela Fundacji, który bezpiecznie zawiózł młodzież do Konina, ale również był czynnym uczestnikiem gry. Zwycięzcą serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie i  godną reprezentacje naszego LCW.