Kolejne szkolenia za nami.

Wolontariusze zrzeszeni w Szkolnych Klubach Wolontariatu w Dąbrowie, Zespole Szkół ogólnokształcących oraz Szkole Podstawowej nr 1 uczestniczyli Szkoleniach podstawowych” Jak zostać wolontariuszem”. Pierwsza grupa z Zespołu Szkół Politechnicznych uczestniczyła w szkoleniu „ Jak pomagać osobom z niepełnosprawnością”.

Uczestnicy tej grupy przygotowują się do pracy w śremskim szpitalu, DPS-ach, ZPO.

Mamy nadzieję, że już w krótce wolontariusze podejmą pracę. Życzymy im wytrwałości i satysfakcji z pracy wolontarystycznej. Jednocześnie gratulujemy Im zdecydowania się na pracę wolontarystyczną i dziękujemy za bardzo liczny udział w szkoleniach.