SPOTKANIE W HOSTELU

Po pracy w ogrodzie, miłym akcentem było spotkanie, które odbyło się 12 maja 2015r.
w Hostelu w Nochowie. Uczestniczyli w nim zaproszeni goście- Pan Prezes Fundacji, koordynator osób bezdomnych, wszyscy mieszkańcy Nochowa oraz pracownik socjalny.
Spotkanie miało charakter integracyjno- aktywizacyjny i przebiegło w wesołej i miłej atmosferze.
Panowie powitali gości radosnym wierszykiem, następnie wszyscy razem zaśpiewali znane piosenki jak np. Stokrotka, Hej Sokoły i inne, w programie były także inne rozrywki jak np. kalambury, które zjednoczyły wszystkich uczestników spotkania. Wiele śmiechu spowodowało pokazanie m. in. hasła zaproszenia do tańca oraz wiele innych.
Na zakończenie spotkania jeden z Panów zaśpiewał piosenkę pt. „Pamelo żegnaj,” następnie Panowie powiedzieli rymowankę, która miała na celu podziękowanie za wspólną aktywizację i miłą atmosferę.