„USAMODZIELNIENIE SIĘ PANI ELI Z DOMU DLA BEZDOMNYCH KOBIET”

Pani Elżbieta jest matką czwórki dzieci, przebywająca w Domu dla Bezdomnych Kobiet w Śremie. Pani Ela z pomocą koordynatora osób bezdomnych i pracownika socjalnego Fundacji od dłuższego czasu poszukiwała odpowiedniego dla siebie i dzieci mieszkania, chcąc się usamodzielnić i przeprowadzić się do wynajętego mieszkania. Poszukiwania zakończyły się udanym finałem- znalezieniem lokalu. Pani Ela jest bardzo dzielną i zaradną kobietą , troszczy się o dzieci. Zawsze chętnie razem z dziećmi udzielała się na terenie Domu a także brała udział we wszystkich wydarzeniach Domu, w tym udział w przedstawieniu – „Czerwony Kapturek”.
Cieszymy się ze sukcesu Pani Eli i życzymy Jej i dzieciom:
POWODZENIA I ŁATWOŚCI ODNALEZIENIA SIĘ W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI.