Barwy Wolontariatu 2015

Barwy Wolontariatu 2015 konkurs na szczeblu wielkopolski podczas którego zostaje wybierany najlepszy wolontariusz w województwie. Regionalne Centrum Wolontariatu wyniki ogłosiło 3 grudnia impreza odbyła się w nowym budynku Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Nasze Centrum zostało szczególnie wyróżnione dzięki Pani Joanna Kaptur –Koniecznej. Koordynatorka Szkolnego Klubu Wolontariatu działającego przy Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Dolsku została wyróżniona za niezwykła pracę i zaangażowanie jakie w nią wkłada. Na Gali w Poznaniu wyróżnionej wolontariuszce towarzyszyli jej wolontariusze ze szkolnego klubu , pani Dyrektor szkoły, oraz koordynator Lokalnego Centrum Wolontariatu. Gratulujemy Pani Joannie!!!