Pomagamy z FaniMani

Pomagamy, robiąc zakupy online! To możliwe (i banalnie proste) dzięki fundacji FaniMani. Płacąc za swoje zakupy internetowe określony procent wartości naszego zamówienia może trafić do wybranej przez nas organizacji.

FaniMani to pierwszy w Polsce serwis, który umożliwia wspieranie organizacji społecznych przy okazji zakupów online. W jego bazie znajduje się 1752 sklepów internetowych oraz 9114 organizacji społecznych, które możemy bezpłatnie wspierać podczas zakupów w Internecie i umożliwiać zbieranie funduszy na ważne cele.

– Realizujemy swoją misję z setkami firm, znanych lokalnie i międzynarodowo, których marki znajdziecie w serwisie. Ścisła współpraca z otoczeniem biznesowym pozwala nam oferować narzędzia, które pomagają w zbieraniu pieniędzy bez ryzyka i kosztów zarówno dla osób pomagających, jak i dla adresatów pomocy finansowej – zauważa Norbert Wierbiłowicz, Prezes Zarządu fundacji FaniMani.

W bazie firm współpracujących z FaniMani znajdziemy sklepy takie jak eobuwie.pl, Allegro, Douglas, Smyk, Sephora czy Media Expert. Robiąc zakupy w sklepach internetowych określony procent wartości koszyka trafia do organizacji, którą chcemy wspierać. Jak to zrobić?

  1. Wejdź na stronę sklepu współpracującego z FaniMani przy pomocy Przypominajki (rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium) lub aplikacji mobilnej FaniMani.pl.
  2. Przed zakupami jednym kliknięciem aktywuj darowiznę.
  3. Zrób zakupy i zapłać tak, jak zwykle.
  4. Średnio 2,5%wartości Twojego zamówienia trafi do Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem.

Korzystając z FaniMani każdy wygrywa – klient otrzymuje produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy dzieląc się zyskiem zdobywa lojalnych klientów. Serwis FaniMani.pl jest bezpłatny dla organizacji i użytkowników, a koszty jego działania zostają pokryte z budżetów naszych partnerów.

Zachęcamy do dołączenia do grona osób, które bezpłatnie wspierają Fundacja na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem przy okazji zakupów online. Więcej informacji dostępnych na stronie www.fanimani.pl/fundacja-na-rzecz-rewaloryzacji-miasta-srem.

 

image_pdfPobierz PDF