Wakacje nad morzem

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-18 roku życia w tym dzieci niepełnosprawne w wieku 7-24 lat.
Wypoczynek zostanie zorganizowany w Ustce w terminie od 05.07- 18.07.2014r.
Zapewniamy :
– Opiekę pedagogiczną
– Opiekę medyczną (pielęgniarka)
– Autokar przez cały czas pobytu
Wypoczynek ma charakter rehabilitacyjno- rekreacyjny. Posiadamy ograniczoną liczbę miejsc, rodziców i opiekunów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o zgłoszenie uczestnictwa dzieci do dnia 25.05.2014r.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i wypoczynku.
Fundacja posiada wieloletnie doświadczenie ( 8 lat) w organizowaniu wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Wypoczynek został zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Szczegółowych informacji udziela Pani Maria Stefaniak, zapisy dzieci można dokonać w siedzibie Fundacji w Śremie przy ul. Mickiewicza 21.

Sprawę prowadzi Maria Stefaniak
telefon 501 236 818