„Słowicze Trele”

Projekt  był realizowany  drugi rok. W bieżącym roku uczestnicy nauczyli się tańczyć i śpiewać piosenki regionalne w tym 3 z regionu śremskiego. Zwieńczeniem pracy w projekcie jest wydanie płyty z 8 utworami regionalnymi oraz nagranie filmu z realizacji projektu.Prowadzącymi zajęcia były Panie Ilona Zacharaiasz i Barbara Wasielewska. Nagranie płyty wykonała firma KARLIN -STUDIO. Nagranie filmu – Firma Tele – Studio. Autorem projektu i koordynatorem projektu jest Maria Stefaniak. Uroczystość zaszczycili swą obecnością przedstawiciele : UMWW – Departamentu Kultury, Burmistrza Śremu, OPS, PCPR, Sponsorzy i Darczyńcy, lokalne  media.
Po występach dzieci zaśpiewały kolędę zachęcającym tym samym do wspólnego śpiewu i podzielenia się opłatkiem. Przybyli też dwaj Mikołaje ,którzy wręczyli dzieciom upominki ufundowane przez firmę EVEREST-FINANSE  i BASF Poliuretany Sp.z o.o. Serdecznie dziękujemy  darczyńcom w imieniu dzieci. Niestety nie przybył na uroczystość zapowiadany Qurier Św. Mikołaja, który swą wizytę w świetlicy zapowiedział na 17.12.2014 r. W miłej i radosnej atmosferze  wszyscy uczestnicy
atmosfery.

Szczególne podziękowanie składamy personelowi i Panu Danielowi Augustyniakowi.Do zobaczenia za rok. DOSIEGO ROKU z pozdrowieniami Maria Stefaniak