„Kraina OZA”

Szanowni rodzice i opiekunowie.

Na prośbę Fundacji Wspólnota Nadziei ,w ramach innowacyjnego projektu pt.Edu-Autyzm ze środków Unii Europejskiej powstała platforma internetowa „Kraina OZA”
Platforma  składa się z dwóch  stron: www.KrainaOZA.pl i www.KrainaOZa.org. „KrainaOZA” składa się z pierwszych liter słów: Kariera, Rozwój, Aktywizacja, Innowacyjność, Niezależność, Akceptacja Osób z Autyzmem.
Pierwsza strona w treści i formie przeznaczona jest dla osób z autyzmem lub niepełnosprawnością intelektualną.Druga  przeznaczona jest dla osób z otoczenia z autyzmem lub niepełnosprawnością intelektualną tj. rodziców, opiekunów terapeutów,studentów a także potencjalnych pracodawców.W imieniu Fundacji Wspólnota Nadziei prosimy o korzystanie z platformy.W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości prosimy kontaktować się pod adresem – eduautyzm@farma.org.pl
Maria Stefaniak