ZAPROSZENIE

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych (WRK ZOP) pragnie zaprosić Państwa do udziału w projekcie pt. „Silni i samorządni – wielkopolski Związek Organizacji Pozarządowych”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet V Dobre rządzenie, Działanie 5.4 Rozwój potencjału III sektora, Poddziałanie 5.4.2 Rozwój dialogu obywatelskiego.

. Podejmujemy dyskusję z organizacjami obywatelskimi na temat kondycji III sektora , idei sieciowania oraz wypracowujemy standardów działania i współpracy z samorządem.

W związku z realizowanymi działaniami serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe

z pow. śremskiego do udziału w spotkaniu, które odbędzie się

dnia 23.04.2015 roku o godzinie 17, w Sali przy ul. Dudkiewicza 8 A w Śremie

Spotkanie jest adresowane do przedstawicieli/ przedstawicielek organizacji pozarządowych z pow. śremskiego, którym bliska jest idea wspólnego działania na rzecz wzmocnienia sektora obywatelskiego.

Program spotkania:

• Przedstawienie federacji jaką jest Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych (WRK ZOP) oraz korzyści z członkostwa w sieci WRK ZOP.
  • Diagnoza sytuacji organizacji pozarządowych w powiecie.. Dyskusja w zakresie współpracy NGO z administracją publiczną.
  • Prezentacja oferty merytorycznej, pomocy w wielu aspektach funkcjonowania dla NGOs oraz wsparcia rzeczowego i rzeczniczego

W razie ewentualnych pytań, informacji udzielają:
Powiatowa koordynatorka ds. sieciowania WRK ZOP: Dorota Lisiak, dorota.lisiak@wrk.org.pl. ,Biuro WRK ZOP: Małgorzata Sajkiewicz, adres e-mail: malgorzata.sajkiewicz@wrk.org.pl, nr tel. 61 85 30 930, ul. Bukowska 27/29, 60-501 Poznań

udział w projekcie jest BEZPŁATNY !!!