Mali ale dzielni!

Julka, Dawid i Gabrysia należą do najmłodszych uczestników projektu rehabilitacyjnego finansowanego ze środków BASF Polska Sp. z o.o. , który realizowany jest przez Fundację na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem w Domu dla bezdomnych kobiet przy ul. Dutkiewicza 8A.
Julka – „mała galaretka” potrafi już doskonale ćwiczyć na przyrządach, które wspomagają mięśnie i pozwalają na prawidłową koordynacje ruchów. Julka mimo cierpienia wszystkie ćwiczenia wykonuje z radością.
Dawid to nasza wielka niewiadoma, ponieważ w dniu wykonywania fotografii był na zajęciach pierwszy raz. Z obserwacji możemy powiedzieć, że jest dzieckiem niezwykle ruchliwym i pogodnym. Z łatwością ułożył puzzle ćwiczył na piłkach – skoczkach. Lubi się uśmiechać. To mały niesforny.
Gabrysia jest najmłodszym uczestnikiem zajęć rehabilitacyjnych. Bierze udział w rehabilitacji od początku jej realizacji. Efekty ćwiczeń są bardzo widoczne. Gabrysia porusza już rączkami i nóżkami. Jest nadzieja, że kontynuacja rehabilitacji pomoże w jej prawidłowym rozwoju zarówno fizycznym jak i psychicznym.
Wszystko to dzieje się za sprawą sprawnych rąk i zaangażowaniu naszej Pani rehabilitant – Laury Kownackiej.
Wszystkim życzymy dalszej dobrej współpracy i poprawy zdrowia naszym podopiecznym.

Maria Stefaniak – koordynator projektu