Pierwsze spotkanie w ramach Edukacji Prawnej w Zespole Szkół Politechnicznych w Śremie

Fundacja zgodnie z umową podpisaną z Powiatem Śremskim na realizację zadania pod nazwą: Prowadzenie jednego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenie nieodpłatnego poradnictwa w powiecie śremskim w 2022 roku.
„Pomoc prawno-obywatelska dla każdego” rozpoczęła realizację cyklicznych spotkań w ramach Edukacji Prawnej. Przewodnim tematem tegorocznych spotkań będzie Prawo spadkowe. Pierwsze spotkanie odbyło się dnia 22 marca br. z uczniami 2 ostatnich klas szkoły zawodowej (42 os.) w Zespole Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie. Na spotkaniu pan prawnik Maciej Wojciechowski poprowadził wykład oraz odpowiedział na szereg pytań zadanych przez słuchaczy.